1935–2015
388
229 %
1 933 Kč
340 000 Kč
kresba tuší, tužka, papír
10 x 18 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, akvarel, tužka, papír
13,5 x 8,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, akvarel, tužka, karton
19,5 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
21 x 18,5 cm
Signatura: PD Sau
24 x 16,5 cm
Signatura: neznačeno
17,5 x 11,5 cm
Signatura: neznačeno
tisk, akvarel
20 x 13,5 cm
Signatura: neznačeno
tisk, akvarel
26 x 18,5 cm
Signatura: neznačeno
tisk, akvarel
29 x 19 cm
Signatura: neznačeno
tisk, akvarel
16 x 18 cm
Signatura: neznačeno
tisk, akvarel
19,5 x 8,5 cm
Signatura: neznačeno
tisk, akvarel
18 x 14,5 cm
Signatura: neznačeno