1861–1940
69
150 %
480 000 Kč
13 803 Kč
480 000 Kč
1913
73 x 42 cm
Signatura: sign. PD JU
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1915
olej, plátno
82 x 57 cm
Signatura: sign., LD JU 15
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
1911
akvarel, kvaš, karton
64 x 40 cm
Signatura: sign. PD Joža Uprka 1911
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kresba tužkou, papír
26 x 22 cm
Signatura: sign. PD Joža Uprka