1861–1940
69
150 %
480 000 Kč
13 803 Kč
480 000 Kč
kombinovaná technika, akvarel, karton
v 61 ✕ š 40,5 cm
Signatura: LN monogram JU
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
1921
kresba uhlem, karton
53,5 x 31 cm (výřez)
Signatura: sign. PN monogram JU 21
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
akvarel, karton
68 x 47 cm
Signatura: sign. PD Jož Uprka 20
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
pastel, kvašová běloba
59 x 30 cm (výřez)
Signatura: sign. PN monogram JU 19
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1913
73 x 42 cm
Signatura: sign. PD JU
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1915
olej, plátno
82 x 57 cm
Signatura: sign., LD JU 15
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
1911
akvarel, kvaš, karton
64 x 40 cm
Signatura: sign. PD Joža Uprka 1911
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kresba tužkou, papír
26 x 22 cm
Signatura: sign. PD Joža Uprka
akvarel, kvaš, karton
55 x 85 cm
Signatura: sign. LD monogram JU
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
kresba, papír
26 x 22 cm
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, plátno
28 x 50 cm
Signatura: sign. LD JU
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
1913
komb. technika, karton
73 x 42 cm
Signatura: sign. PD monogram JU
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |