1861–1940
68
150 %
480 000 Kč
13 803 Kč
480 000 Kč
v 18 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Jos Uprka
barevná litografie
v 28 ✕ š 18 cm
Signatura: neznačeno
kvaš, tuš, karton
v 26 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD monogram J.U
barevná litografie
v 29 ✕ š 18 cm
Signatura: LD monogram JU 37 v tisku
barevná litografie
v 92 ✕ š 48 cm
Signatura: LD monogram JU 21 v tisku
barevná litografie
v 49 ✕ š 39 cm
Signatura: PD monogram JU 24 v tisku
olej, plátno
60,5 x 40,5 cm
Signatura: LD monogram JU
olej, plátno
60,5 x 40,5 cm
Signatura: LD monogram JU
33,5 x 18 cm
Signatura: PN monogram JU v tisku
akvarel, karton
37 x 61,5 cm (výřez)
Signatura: PD monogram JU
24 x 12 cm
Signatura: neznačeno
13 x 12,5 cm
Signatura: neznačeno