1861–1940
69
150 %
480 000 Kč
13 803 Kč
kresba tužkou, tuší
v 36 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PN monogram JU 28
kol. r. 1900
akvarel, karton
36 x 51 cm
Signatura: sign. LD JU
1916
olej, dřevěná deska
25 x 50 cm
Signatura: sign. LD Jož. Uprka 16