1861–1940
69
150 %
480 000 Kč
13 803 Kč
480 000 Kč
olej, plátno
42 x 65,5 cm (výřez)
Signatura: sign. LN monogram JU
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
1921
kresba uhlem, karton
53,5 x 31 cm (výřez)
Signatura: sign. PN monogram JU 21
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |