1861–1940
69
150 %
480 000 Kč
13 803 Kč
kresba tužkou, tuší
v 36 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PN monogram JU 28
olej, dřevěná deska
25 x 32 cm
Signatura: sign. LD JU
po r. 1885
olej, plátno
71,3 x 37,5 cm
Signatura: nesignováno