1954
31
143 %
532 500 Kč
1 400 000 Kč
kombinovaná technika, propalování, barvy, ruční karton, autorská adjustace
v 104 ✕ š 74 cm
Signatura: PD monogram D. 89
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
malba kouřem, deska
81 x 41 cm
Signatura: sign. na rubu Dokoupil 1997
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
kombinovaná technika, ruční papír
56,5 x 76 cm
Signatura: sign. PD monogram D. 89
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
kombinovaná technika, akryl, plátno
63 x 108 cm
Signatura: sign. na rubu Dokoupil 2001
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
kresba kouřem, akryl, plátno
162 x 97 cm
Signatura: sign.na rubu Dokoupil 89, Dokoupil 89
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
220 x 160 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu monogram J. G. D. august 1982
Vyvolávací cena: | 420 000 Kč |
olej, plátno
50 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu J. G. D. 1986 april
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
50 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu J. G. D april 1986
akryl, mýdlové bubliny s pigmenty, plátno
95 x 95 cm
Signatura: sign. na rubu 2 x Dokoupil
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
115 x 115 cm
Signatura: sign. 2 x na rubu Dokoupil
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
akryl, plátno
50 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu J. G. D. 82
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, akryl, plátno
92 x 65 cm
Signatura: sign. PD Dokoupilewa, na rubu Dokoupil 1996
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |