1954
31
143 %
532 500 Kč
1 400 000 Kč
akryl, mýdlové bubliny, pigment, plátno
v 106 ✕ š 202,5 cm
Signatura: na rubu Dokoupil 2007 Dokoupil
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, plátno
v 50 ✕ š 50 cm
Signatura: na rubu monogram J. G. D. 1986
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |