1954
31
143 %
532 500 Kč
1 400 000 Kč
pigmentový tisk, ruční papír 33/35
v 90 ✕ š 130 cm
Signatura: PD Dokoupil 2018
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
kombinovaná technika, akryl, pigment, dým, plátno
v 63 ✕ š 108 cm
Signatura: na rubu 4 x Dokoupil Jiří
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
akryl a saze na plátně
130 x 81 cm
Signatura: sign. na rubu Dokoupil 1989
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
80. léta 20. s
komb. technika, karton
28 x 23,5 cm
Signatura: sign. DU dokoupil
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
grafický list 2/50
46 x 30 cm
Signatura: sign. PD dokoupil 96
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
36 x 28 x 5,5 cm
Signatura: sign. vzadu dokoupil 94
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
komb. technika na bavlně
146 x 112 cm
Signatura: sign. na rubu PD Dokoupil 1990
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
akryl, plátno
50 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu monogram J.G.D. 1986
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |