1954
31
143 %
532 500 Kč
1 400 000 Kč
malba kouřem, deska
81 x 41 cm
Signatura: sign. na rubu Dokoupil 1997
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
kombinovaná technika, ruční papír
56,5 x 76 cm
Signatura: sign. PD monogram D. 89
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
kombinovaná technika, akryl, plátno
63 x 108 cm
Signatura: sign. na rubu Dokoupil 2001
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |