1954
31
143 %
532 500 Kč
1 400 000 Kč
akryl, mýdlové bubliny s pigmenty, plátno
145 x 200
Signatura: sign. 2 x dokoupil na rubu
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
2013
mýdlové bubliny s pigmenty, akryl, plátno
115 x 115 cm
Signatura: sign. na rubu Dokoupil
Vyvolávací cena: | 960 000 Kč |