1954
31
143 %
532 500 Kč
1 400 000 Kč
olej, plátno
v 130 ✕ š 160 cm
Signatura: na rubu J. G. D. 1981 (1986), C. P. Wittig 1981
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
kombinovaná technika, propalování, barvy, ruční karton, autorská adjustace
v 104 ✕ š 74 cm
Signatura: PD monogram D. 89
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |