1954
31
143 %
532 500 Kč
1 400 000 Kč
olej, plátno
50 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu J. G. D. 1986 april
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
220 x 160 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu monogram J. G. D. august 1982
Vyvolávací cena: | 420 000 Kč |
akryl, mýdlové bubliny s pigmenty, plátno
95 x 95 cm
Signatura: sign. na rubu 2 x Dokoupil
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej, plátno
50 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu J. G. D april 1986