1891–1983
81
118 %
44 000 Kč
410 Kč
75 000 Kč
olej, plátno
83 x 92 cm
Signatura: PD J. Grus
tempera, akvarel, tužka, karton
50 x 69 cm
Signatura: PD J. Grus
tempera
61 x 45,5 cm
Signatura: J. Grus
tempera
58 x 41 cm
Signatura: J. Grus
barevná litografie 72/150
50 x 66 cm
Signatura: J. Gruss
serigrafie 15/150
27 x 42 cm
Signatura: J. Grus
serigrafie 31/150
26 x 40 cm
Signatura: J. Grus
serigrafie 77/150
27 x 43 cm
Signatura: J. Grus
barevná litografie
22 x 15 cm
Signatura: J. Grus
pastel, barevné křídy
62 x 90 cm
Signatura: J. Grus