1889–1942
63
140 %
580 000 Kč
olej, plátno
v 54 ✕ š 65 cm
Signatura: LD J. Trampota 31.
80 x 85 cm
Signatura: sign. nezjištěna
pastel, tuš, papír
15,5 x 10,5 cm
Signatura: sign. LD J.T.