1889–1942
kresba tužkou, papír
9,5 x 12 cm
Signatura: sign. LD Trampota, PD 1919
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1915
29 x 43 cm
Signatura: sign. LD Jan Trampota 1915
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1915
barevné křídy, pastel
47 x 61 cm
Signatura: sign. PD Jan Trampota 1915.
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1915
olej, lepenka
46 x 61 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |