1889–1942
olej, lepenka
v 71,5 ✕ š 102 cm
olej, lepenka
69 x 98 cm
olej, lepenka
69 x 98 cm
olej, lepenka
69 x 98 cm
1913
barevný pastel, karton
27 x 22 cm
Signatura: LD Jan Trampota 1913
barevná litografie
35 x 44 cm
Signatura: PD Jan Trampota 31/10 31
27 x 41 cm
Signatura: LD Jan Trampota
olej, malířská lepenka
71 x 102 cm
olejový pastel, sololit
70 x 100 cm
Signatura: PD Jan Trampota
1921
olej, lepenka
48,5 x 69 cm
Signatura: LD 21. Jan Trampota
13 x 18 cm
Signatura: Jan Trampota 1923
11 x 16 cm
Signatura: Pěčín Jan Trampota 1923