1889–1942
63
140 %
580 000 Kč
olej, plátno
v 54 ✕ š 65 cm
Signatura: LD J. Trampota 31.
olej, plátno, rentoilováno
73 x 112 cm
Signatura: sign. LD Jan Trampota
1924
80 x 103 cm
Signatura: sign. LD Trampota