1889–1942
olej, karton
49 x 65 cm
Signatura: sign. PD Jan Trampota 1923 Pěčín
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1915
66 x 50 cm
Signatura: sign. PD 1915 Jan Trampota
Vyvolávací cena: | 33 000 Kč |
tuš, barevný pastel, karton
17 x 12 cm
Signatura: sign. LN Trampota 23
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |