1932–2017
267
144 %
91 666 Kč
1 837 Kč
1 600 000 Kč
litografie 8/33
30 x 21,5 cm
Signatura: K 90
10 x 5 cm
Signatura: UD Jan K, PD K v tisku
lept, autorský tisk
4,5 x 10 cm
Signatura: PD K 96
grafický list
22,5 x 14,5 cm
Signatura: PD Jan K 70
13 x 21,5 cm
Signatura: PD K v tisku
litografie, autorský tisk
10 x 15,5 cm
Signatura: PD K 87
akvarel, ruční papír
16 x 22 cm
Signatura: PD JKoblasa, LD No.2094, UD VIII 79
litografie
30 x 21,5 cm
Signatura: PD K
barevná litografie
47 x 65 cm
Signatura: U K v tisku
lept, autorský tisk
64 x 50 cm
Signatura: PD K 69
koláž, kresba, tisk
18 x 20 cm
Signatura: UD K
10 x 5 cm
Signatura: UD Jan K