1932–2017
267
144 %
91 666 Kč
1 837 Kč
1 600 000 Kč
1959 / 1997
12 x 14,5 cm
Signatura: PD monogram K 59/97
1959 / 1997
12 x 14,5 cm
1969 - 1974
grafický list 171/340
59,5 x 45,5 cm
Signatura: PD monogram K 69 - 74
1959/1999
10,5 x 15 cm
Signatura: PD monogram K 59/99
1959/1999
12 x 14,5 cm
linoryt, autorský tisk
30 x 21,5 cm
Signatura: PD monogram K 70
barevná litografie 177/180
48,5 x 69 cm
Signatura: PD monogram K 469
olej, plátno
33 x 22 cm
Signatura: na rubu monogram JK 1965
sádrový reliéf, barva
18 x 37 cm
Signatura: na rubu monogram JK
15 x tisk
21 x 10 / 32 x 23 cm
Signatura: 3 x Jiří Kolář, 1 x J. K., Zbyněk Sekal, monogram JK, Jan Kotík
barevná litografie 177/180
48,5 x 69 cm
Signatura: PD monogram K 469
barevná litografie 177/180
48,5 x 69 cm
Signatura: PD monogram K 469