1932–2017
267
144 %
91 666 Kč
1 837 Kč
1 600 000 Kč
lept 18/200
19,5 x 15,5 cm
Signatura: PD Koblasa 68
lept 22/60
64 x 49 cm
Signatura: PD K 69
1959/1993
12 x 14,5 cm
Signatura: PD monogram 59/93
akryl, olej, karton, sololit
53,5 x 27 cm
Signatura: PD monogram JK 83
2002
mořená dřevěná plastika, autorský podstavec
v. 103 cm (+ 99 cm podstavec)
Signatura: zespodu monogram 2002
lept 22/60
64 x 49 cm
Signatura: PD K 69
barevná litografie 8/20
46 x 65 cm
Signatura: PD K 968
barevná litografie 26/30
46,5 x 65 cm
Signatura: PD K 968
barevná litografie 15/20
46 x 65 cm
Signatura: PD K 968
barevná litografie 115/189
48,5 x 68,5 cm
Signatura: PD K 469
barevná litografie 8/20
46 x 65 cm
Signatura: PD K 968
lept 22/60
64 x 49 cm
Signatura: PD K 69