1932–2017
267
144 %
91 666 Kč
1 837 Kč
1 600 000 Kč
komb. technika 4/20
12 x 14,5 cm
Signatura: K. J. 60
lept 4/20
12 x 14,5 cm
Signatura: JK 59
komb. technika 97/100
19,5 x 16 cm
Signatura: nesignováno
lept 15/200
20 x 16 cm
Signatura: JK 68
14 x 10,5 cm
Signatura: JK
koláž, tuš, akvarel, lepenka
58,5 x 42 cm
Signatura: PD JK 61
akvarel, kvaš, tuš, vrypy
42 x 30 cm
Signatura: PD JK 63
lept s akvatintou
20 x 16 cm
Signatura: PD JK
lept 15/200
20 x 16 cm
Signatura: PD J K 68