1882–1949
85
121 %
600 Kč
850 000 Kč
olej, plátno
25 x 25 cm
Signatura: sign. PD J. Obrovský
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
bronzové torzo, plastika
výška 52 cm
Signatura: sign. na torzu paže J. Obrovský
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
cca 1925
olej, lepenka
43 x 35 cm
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
140 x 102 cm
Signatura: sign. PD PD J. Obrovský
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
olej, malířská lepenka
54 x 42 cm
Signatura: sign. PD j. O. 40
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, malířská lepenka
53 x 42 cm
Signatura: sign. PD j. O. 40
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |