1882–1949
85
121 %
600 Kč
850 000 Kč
olej, plátno
v 81 ✕ š 66 cm
Signatura: LD J. Obrovský 35
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
v 129 ✕ š 110 cm
Signatura: PD J. Obrovský
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, malířská lepenka
v 41 ✕ š 49 cm
Signatura: PD J Obrovský 1922
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
v 72 ✕ š 97,5 cm
Signatura: LD J. Obrovský
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |