1882–1949
85
121 %
600 Kč
850 000 Kč
litografie
v 28 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD J. Obrovský 1941.
litografie
v 26 ✕ š 19 cm
Signatura: PD J. Obrovský 1941
sádrová plastika
v 54 cm
Signatura: zestrany na plintě Obrovský
barevná litografie
v 34,5 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD J. Obrovský 44.
litografie
v 24 ✕ š 20,5 cm
Signatura: LD J. Obrovský 39 v tisku
sádrová plastika
v 54 cm
litografie
v 26 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 35,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: LD B. Obrovský 43
barevná litografie
v 35 ✕ š 26 cm
Signatura: PD J. Obrovský 44
litografie
23,5 x 20 cm
litografie
22,5 x 16,5 cm
Signatura: UD J. Obrovský 39 v tisku
akvarel, pastel, karton
40 x 56 cm
Signatura: LD J. Obrovský