1882–1949
85
121 %
600 Kč
850 000 Kč
olej, dřevěná deska
48,5 x 39 cm
Signatura: sign. LD J. Obrovský 920
1915
olej, lepenka
47 x 62 cm
Signatura: sign. PD J. Obrovský 915