1882–1949
85
121 %
600 Kč
850 000 Kč
1909
olej, plátno
68 x 82 cm
Signatura: sign. PD O-J 909
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
1909
olej, plátno
40 x 50 cm
Signatura: sign. PD J. O. 909
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
olej, lepenka
43 x 54 cm
Signatura: sign. LD J. Obrovský 1941
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |