1882–1949
85
121 %
600 Kč
850 000 Kč
akvarel, pastel, karton
40 x 56 cm
Signatura: LD J. Obrovský
akvarel, pastel, karton
40 x 56 cm
Signatura: LD J. Obrovský
olej, dřevěná deska
48,5 x 39 cm
Signatura: LD J. Obrovský 920
olej, dřevěná deska
48,5 x 39 cm
Signatura: LD J. Obrovský 920
původní litografie
21 x 16,5 cm
Signatura: UD J. Obrovský 39 v tisku
kolorovaná pálená hlína
v. 80 cm
Signatura: D J. Obrovský 1930
barevná litografie
34,5 x 25,5 cm
Signatura: PD J. Obrovský 44.
původní litografie
31 x 23 cm (výřez)
Signatura: neznačeno
původní litografie
22 x 16,5 cm
původní litografie
23,5 x 20,5 cm
Signatura: LD J. Obrovský 39 v tisku
olej, karton, lepenka
34 x 48,5 cm
Signatura: PD J. Obrovský 46
1916
kresba tužkou (kresba tuší, akvarel na rubu
34 x 26 cm (15,5 x 22 cm)
Signatura: J. Obrovský 1916