1882–1949
85
121 %
600 Kč
850 000 Kč
1908
akvarel, papír
23 x 30 cm
Signatura: nesignováno
litografie
29 x 20 cm
Signatura: PD J. Obrovský
původní litografie
25 x 22 cm
Signatura: LD v tisku J. Obrovský 39
litografie
32 x 22 cm
Signatura: LD J. Obrovský 41