1882–1949
85
121 %
600 Kč
850 000 Kč
barevná litografie
35 x 26 cm
Signatura: J. Obrovský 44
olej, karton, lepenka
34 x 48,5 cm
Signatura: PD J. Obrovský 46
litografie
24 x 35,5 cm
litografie
22,5 x 16,5 cm
Signatura: J. Obrovský 39 v tisku
litografie
24 x 20,5 cm
akvarel
10 x 13,5 cm
Signatura: Obrovský 1940
klihovaná sádrová plastika
V. 81 cm
Signatura: J. Obrovský 1930
terakota
v. 31 cm, š. 22 cm
Signatura: J. Obrovský
litografie
30 x 21 cm
Signatura: J. Obrovský 1941
litografie
32 x 24 cm
Signatura: v tisku J Obrovský 39
1906
58 x 54 cm
Signatura: J. Obrovský 1906
litografie
29 x 20 cm
Signatura: J. Obrovský