1880–1934
57
163 %
260 Kč
140 000 Kč
kresba tuší, akvarel
10 x 8 cm
kresba tužkou, akvarel
13 x 16 cm
Signatura: PD H. B. 1920
1914
34,5 x 26 cm
Signatura: LD H. B. 1914
1913
kresba tuší, akvarel
18,5 x 13,5 cm
Signatura: PD H. B. 1913
akvarel, běloba
39 x 27,5 cm
Signatura: PD H. Boettinger 1920
30 x 25 cm
Signatura: H. B.
litografie
25 x 18 cm, 29 x 22 cm
Signatura: Hugo Böettinger
kresba tuší, pastel
31 x 25 cm
Signatura: H. B.
24,5 x 19 cm
Signatura: HB
22 x 17 cm
Signatura: HB
33,5 x 19 cm
Signatura: PD H. B.
28 x 34,5 cm
Signatura: 1919