1880–1934
57
163 %
260 Kč
140 000 Kč
olej, dřevěná deska
40 x 32 cm
Signatura: LD H. Boettinger
olej, malířská lepenka
46 x 54 cm
Signatura: PD Boettinger 30
1924
olej, plátno
60 x 90 cm
Signatura: LD Hugo Boettinger 1924
olej, karton
54 x 45,5 cm
Signatura: LD Boettinger
35,5 x 25,5 cm (výřez)
Signatura: PD 23. XII. 1919
1913
70,5 x 51 cm výřez
Signatura: PD značeno Hugo Boettinger 1913
litografie
18 x 14,5 cm
23,5 x 13,5 cm 3 x
Signatura: 3 x PD Dr. Desiderius
30 x 41,5 cm
Signatura: pozůstalostní razítko na rubu
14,5 x 21 cm
28 x 25 cm
Signatura: pozůstalostní razítko na rubu a paspartě
23 x 21 cm