1880–1934
57
163 %
260 Kč
140 000 Kč
olej, karton
54 x 45,5 cm
Signatura: LD Boettinger
35,5 x 25,5 cm (výřez)
Signatura: PD 23. XII. 1919
1913
70,5 x 51 cm výřez
Signatura: PD značeno Hugo Boettinger 1913