1880–1934
57
163 %
260 Kč
140 000 Kč
10 x zinkografie
2 x 1,5 / 10,5 x 8 cm
Signatura: neznačeno
10 x ofset
10 ks 14 x 9 cm
Signatura: 10 x monogram HB (1916, 16, 1909) v tisku
tisk, reprodukce kresby
v 20 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Hugo Böettinger 1907 v tisku
20 x světlotisk, reprodukce kreseb 400/1000
v 46 ✕ š 35 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 23 ✕ š 9 cm
Signatura: PD HBoettinger
litografie
v 22 ✕ š 10 cm
Signatura: PD HBoettinger
1904
olej, lepenka
70 x 89,5 cm
Signatura: PD Hugo Boettinger 1904
olej, plátno
65 x 49 cm
Signatura: PD Hugo Boettinger 39
olej, plátno
65 x 49 cm
10 x ofset
10 ks 14 x 9 cm
olej, dřevěná deska
40 x 32 cm
Signatura: LD H. Boettinger
litografie
15,5 x 17,5 cm
Signatura: PD Hugo Boettinger lith. 1920