1880–1934
57
163 %
260 Kč
140 000 Kč
10 x ofset
10 ks 14 x 9 cm
Signatura: 10 x monogram HB (1916, 16, 1909) v tisku
olej, dřevěná deska
40 x 32 cm
Signatura: LD H. Boettinger
litografie
15,5 x 17,5 cm
Signatura: PD Hugo Boettinger lith. 1920
olej, dřevěná deska
40 x 32 cm
Signatura: LD H. Boettinger