1890–1956
62
175 %
466 Kč
110 000 Kč
uhel, pastel, papír, lepenka
v 37 ✕ š 24 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, papír na kartonu
v 44 ✕ š 31 cm
Signatura: LD monogram FS
3 x kresba tužkou
37 x 31,5 / 45 x 32 cm
Signatura: 1 x PU Süsser, 1 x PD monogram F. S.
kresba tuší, kvaš
v 38,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD Süsser 42
6 x litografie
v 23 ✕ š 33,5 cm
Signatura: 5 x různě v tisku
akvarel
v 41 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Fr. Süsser
akvarel, karton
v 26,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD Süsser
litografie
30,5 x 23,5 cm
Signatura: UD monogram F. S v tisku
olej, plátno
78 x 58 cm
Signatura: na rubu Süsser 1936
barevná litografie
19,5 x 12,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
29 x 37 cm
Signatura: PD Süsser
akvarel, papír na kartonu
11 x 13 cm
Signatura: neznačeno