1890–1956
62
175 %
466 Kč
110 000 Kč
kresba tuší, lavírovaná tuš
38,5 x 25 cm
Signatura: PD Süsser
akvarel
37 x 39 cm
Signatura: PD Fr. Süsser
uhel, pastel, papír, lepenka
37 x 24 cm
Signatura: neznačeno
kvaš, papír, lepenka
38 x 24 cm
Signatura: PD Süsser
akvarel
37 x 39 cm
Signatura: PD Fr. Süsser