1890–1956
62
175 %
466 Kč
110 000 Kč
barevná litografie
16,5 x 12,5 cm
barevná litografie
19 x 12,5 cm
litografie
19 x 11 cm
akvarel, kvaš, kresba
29 x 23 cm
Signatura: LD Süsser
tempera, kvaš
29 x 39 cm
Signatura: LD Süsser