1890–1956
62
175 %
466 Kč
110 000 Kč
litografie
30 x 22 cm
Signatura: Süsser
litografie
30 x 38 cm
Signatura: Süsser
litografie
30 x 22 cm
Signatura: Süsser
litografie
19,5 x 12,6 cm
barevný pastel, tuš
40 x 27 cm
Signatura: Süsser
litografie
19 x 12,5 cm
litografie
18 x 12,5 cm
litografie
18 x 12,5 cm
litografie
30 x 21 cm
Signatura: Süsser
litografie
29 x 37 cm
Signatura: Süsser
akvarel, kvaš, lepenka
48 x 35
Signatura: Süsser