1890–1956
62
175 %
466 Kč
110 000 Kč
akvarel
37 x 39 cm
Signatura: PD Fr. Süsser
akvarel
37 x 39 cm
Signatura: PD Fr. Süsser
olej, malířská lepenka
30,5 x 39 cm
Signatura: PD Süsser
kresba tužkou, vrypy
31 x 20 cm
Signatura: LD Süsser
4 x barevná litografie
19,5 x 12,5 cm 4 x
2 x barevná litografie
19 x 12,5 cm 2 x
barevná litografie
16,5 x 12,5 cm
barevná litografie
19 x 12,5 cm
litografie
19 x 11 cm
akvarel, kvaš, kresba
29 x 23 cm
Signatura: LD Süsser
tempera, kvaš
29 x 39 cm
Signatura: LD Süsser
litografie
17,5 x 10 cm
Signatura: F. S. v obraze