1890–1956
62
175 %
466 Kč
110 000 Kč
kresba tuší, lavírovaná tuš
38,5 x 25 cm
Signatura: PD Süsser
akvarel
37 x 39 cm
Signatura: PD Fr. Süsser
uhel, pastel, papír, lepenka
37 x 24 cm
Signatura: neznačeno
kvaš, papír, lepenka
38 x 24 cm
Signatura: PD Süsser
akvarel
37 x 39 cm
Signatura: PD Fr. Süsser
akvarel / uhel / tuš
33 x 21 / 37 x 21 / 29 x 20 cm
Signatura: 1 x LD Süsser
olej, plátno
77,5 x 62 cm
Signatura: neznačeno
kvaš, pastel
44 x 31 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, pastel
44 x 30,5 cm
Signatura: PD Süsser
olej, plátno
77,5 x 62 cm
Signatura: neznačeno
kvaš, pastel
44 x 31 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, pastel
44 x 30,5 cm
Signatura: PD Süsser