1895–1943
olej, plátno
94 x 77 cm
Signatura: sign. PD Fr. Srp 28
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
65 x 76 cm
Signatura: sign. LD Fr. Srp 1928
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, plátno
65,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD Fr. Srp 30
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
58 x 48 cm
Signatura: sign. PN Fr. Srp 1930