1895–1943
olej, plátno
74 x 92 cm
Signatura: sign. LD Fr. Srp
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, plátno
64 x 76 cm
Signatura: sign. LD Fr. Srp 31
olej, plátno
78 x 95 cm
Signatura: sign. LD Fr. Srp 1929
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |