1895–1943
v 32,5 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Fr. Srp
6 x litografie
v 23 ✕ š 33,5 cm
Signatura: 5 x různě v tisku
v 26,5 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Fr. Srp
v 26,5 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Fr. Srp
v 20,5 ✕ š 16 cm
Signatura: na rubu autorské razítko
v 26 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Fr. Srp
22 x 36,5 cm
Signatura: PD Fr Srp , na rubu autorské razítko
kresba tuší, tužka
20 x 16 cm
14 x 16 cm
Signatura: autorské razítko na rubu
29 x 26 cm
Signatura: PD Fr. Srp 1935
kresba tuší, lavírovaná tuš
18 x 24 cm
Signatura: PD Fr. Srp
olej, překližka
45,5 x 35,5 cm
Signatura: LD Fr. Srp 34