1895–1943
olej, plátno
36 x 47 cm
Signatura: sign. LD Fr. Srp 1929
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
94 x 77 cm
Signatura: sign. PD Fr. Srp 28
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
65 x 76 cm
Signatura: sign. LD Fr. Srp 1928
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, plátno
65,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD Fr. Srp 30
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
58 x 48 cm
Signatura: sign. PN Fr. Srp 1930
olej, plátno
74 x 92 cm
Signatura: sign. LD Fr. Srp
olej, plátno
78 x 95 cm
olej, plátno
64 x 76 cm
Signatura: sign. LD Fr. Srp 31
olej, plátno
58,5 x 48 cm
Signatura: sign. LD Fr. Srp 32
olej, plátno
65 x 50 cm
Signatura: sign. PD Fr. Srp 25
olej, plátno
38 x 46 cm
Signatura: sign. PD Fr. Srp 31
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, plátno
51 x 66 cm
Signatura: sign. LN Fr. Srp 1931
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |