1900–1980
94
161 %
410 000 Kč
1 250 000 Kč
olej, lepenka
55 x 42 cm
Signatura: neznačeno
kombinovaná grafická technika
18 x 24,5 cm
Signatura: PD F. Malý
tempera, lepenka
46 x 61 cm
Signatura: PD F. Malý 58
kombinovaná grafická technika
18 x 24,5 cm
Signatura: PD f. malý
18 x 24,5 cm
Signatura: PD f. malý
barevná litografie
27,5 x 17,5 cm
Signatura: PD f. malý 45
1910
originální lept
10,5 x 5,5 cm
Signatura: F. Malý
litografie
19,5 x 12 cm
Signatura: v tisku f. m.
litografie
20,4 x 13,3 cm
Signatura: nesignováno
litografie
20,5 x 13,3 cm
Signatura: nesignováno
litografie
27,5 x 17,5 cm
Signatura: F. Malý
27,5 x 17,5 cm
Signatura: F. Malý 45