1900–1980
95
161 %
410 000 Kč
1 250 000 Kč
barevná litografie
26 x 16,5 cm
Signatura: PD F. Malý 36.
litografie
25 x 16 cm
Signatura: PD F. Malý 74
barevná litografie
27,5 x 17,5 cm
Signatura: PD F. malý 45
olej, plátno
54 x 73,5 cm
Signatura: PD F. Malý 55
litografie
24,5 x 16 cm
Signatura: PD f. malý 74
barevná litografie
27,5 x 17,5 cm
Signatura: PD F. Malý 45