1900–1980
94
161 %
410 000 Kč
1 250 000 Kč
barevná litografie
v 27,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD F. Malý 45
barevná litografie
v 27,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD F. Malý 45
barevná litografie
v 27,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD F. Malý 45
barevná litografie
v 27,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD F. Malý 45
litografie
v 24,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD F. Malý 74
pastel, papír
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
kresba tužkou, kuličkové pero
v 21 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD F. Malý
kombinovaná grafická technika
v 39,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD F. Malý 65
litografie
v 25,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD F. Malý 74
kombinovaná grafická technika
v 39,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD F. Malý 65
barevná litografie
27,5 x 17,5 cm
Signatura: PD F. malý 45
olej, plátno
56 x 41,5 cm
Signatura: PD F. Malý